Filtruj według

PODŁOGI WARSTWOWE

Podłogi warstwowe - Zawiercie

Podłogi warstwowe składają się z dwóch lub trzech warstw naturalnego drewna krajowego, lub egzotycznego. Układ warstwowy pozwala ograniczyć pęcznienie i skurcz drewna pod wpływem wilgotności. Dzięki temu podłogi warstwowe charakteryzują się trwałością i wzmocnioną odpornością na odkształcanie. W naszej ofercie znajdą Państwo podłogi warstwowe lakierowane i olejowane.

Lakierowane podłogi warstwowe

Dostępne w naszej ofercie lakierowane podłogi warstwowe są pokryte najwyższej jakości lakierami odpornymi na kurz, brud i środki chemiczne. Lakier tworzy na powierzchni drewna połyskującą warstwę, która dodatkowo zabezpiecza je przed uszkodzeniami. Lakierowana podłoga warstwowa w przeciwieństwie do olejowanej, znacznie bardziej odbija światło. Jest także łatwa do utrzymania w czystości i tania w konserwacji.

Olejowane podłogi warstwowe

Olej doskonale podkreśla naturalny wygląd drewna oraz jego strukturę, która jest wyczuwalna w dotyku. Olejowana podłoga warstwowa jest znacznie mniej śliska w przeciwieństwie do podłogi lakierowanej. Podłoga warstwowa pokryta olejem wymaga regularnej konserwacji specjalistycznymi preparatami, dzięki czemu zachowa swój doskonały wygląd przez wiele lat. Parkiety drewniane warstwowe znajdują zastosowanie zarówno w mieszkaniach, jak i firmach oraz punktach usługowych.

Podłogi na ogrzewanie podłogowe - Zawiercie

Wybierając właściwy gatunek drewna oraz rodzaj parkietu, można z powodzeniem cieszyć się drewnianą posadzką w każdym pomieszczeniu. Warstwowa podłoga na ogrzewanie podłogowe charakteryzuje się niskim współczynnikiem skurczu pod wpływem wilgotności i działania temperatur. Ponadczasowy charakter podłóg drewnianych sprawia, że cieszą się one niesłabnącą popularnością w mieszkaniach, domach, biurach oraz punktach usługowych. Jeśli mają Państwo pytania na temat dostarczanych przez nas parkietów warstwowych, zachęcamy do kontaktu z nami.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz