Jak wkomponować drewniane schody w resztę wnętrza?Drewniane schody są nie tylko solidne, i wytrzymałe, lecz także stanowią doskonały element aranżacji wnętrza. Twarde, bezpieczne oraz odporne na wilgoć będą służyły przez długie lata, nawet w trakcie intensywnego użytkowania. A w jaki sposób wpłyną na wygląd wnętrza twojego pomieszczenia? 

Schody drewniane doskonale komponują się z pozostałymi materiałami

Schody drewniane doskonale sprawdzą się jako element aranżacji wnętrz przede wszystkim ze względu na fakt, iż doskonale komponować się będą z różnego rodzaju materiałami. Razem z metalem oraz szkłem stworzą oryginalne połączenie, będące idealną mieszanką nowoczesnego stylu oraz ducha przeszłości. Wkomponowane w inne drewniane elementy wykończenia wykreują przytulną, rustykalną całość. Drewniane schody z łatwością dopasujemy również do tonacji, w jakiej urządzone jest wnętrze. Jeśli jest ono ciemne, warto rozświetlić je schodami z jasnych gatunków drewna. Jeśli schody mają znaleźć się w przestronnym salonie, można pokusić się o schody ciemne, które w ten sposób będą się wyróżniały.

Drewniane schody stworzą w twoim mieszkaniu przytulną, ciepłą atmosferę

Oferowane przez nas drewniane, naturalne schody stworzą w pomieszczeniu przytulną, ciepłą atmosferę. Miłe i przyjemne w dotyku, nie będą powodowały dyskomfortu podczas schodzenia z nich bosymi stopami. Proste, kręte, wąskie, szerokie; wybór wariantów jest bardzo duży i zależy nie tylko od samego pomieszczenia, lecz również od pomysłowości naszych klientów. Na ich życzenie oferujemy także schody, wykonywane na indywidualne zamówienie.

Drewniane schody będą twoją wizytówką

Schody drewniane pozwolą ci obcować z naturą w zaciszu twoich czterech ścian i będą działały korzystnie na twoje zdrowie. Drewno jest surowcem, wytwarzającym naturalną, pozytywną energię, która oczyszcza atmosferę i w sposób szczególny wpływa na kondycję organizmu oraz na psychikę. Tego typu schody będą także świadczyły o twojej dbałości o ekologię; drewno to bowiem surowiec, który nie zanieczyszcza planety i jest odnawialny.


Wróć do bloga